Kdy, kde a jak

Kdy hrajeme CASHFLOW:

Hrajeme v Brně CASHFLOW pravidelně každých 14 dnů ve středu od 18.00 (každý sudý týden). Hrajeme maximálně do 21.00 (začátečník by měl počítat se třemi hodinami, pokročilí zvládnou za tuto dobu i 3 hry, nebo skončí dřív).

Kde hrajeme CASH FLOW:

BRILLIANT CASH FLOW Klub stejně jako SAPHIRE CASH FLOW Klub mají oba herní místo v Brně na ulici Blatného 3 v Žabovřeskách (kousek od hotelu a restaurace Kozák), v prostorách naší realitní kanceláře RE/MAX Pro.

Jak se na hru CASH FLOW zaregistrovat:

1. Vždycky doporučujeme registraci a následně rezervaci hracího času. Najděte si vyhovující termín v kalendáři a klikněte na název hracího dne. Prosím, registrujte se SMSkou na tel. 60577787Těší nás zájem o tuto úžasnou hru, rádi bychom však předešli zklamání, pokud přijde více zájemců, než je hracích míst. Registraci na stanovený den nebudeme potvrzovat, pokud si jej zarezervujete. Nicméně, může se stát, že někdo na poslední chvíli rezervaci zruší. Tak se zeptejte na tel. 605777787 ;).

2. Přijďte včas! V 18.00 se rozdělují hráči do hracích skupin a okamžitě se začíná hrát. Pozdním příchodem vždy rušíte ty, kteří přišli včas. V horším případě Vám hrozí, že si nezahrajete (her máme dost, ale po zahájení už nebudeme přeorganizovávat hrací skupiny a přidávat další hru pro někoho, kdo přijde pozdě).

Napsat komentář